Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (197 komentářů)

Kaja, (16. 11. 2011 15:52) Reagovat
Chtěla bych se zeptat zda nemáte tip na léčbu zánětu prudušek bez použití klasických antibiotik a návštěvy lékaře? Nějaké volně dostupné potravinové doplňky, vitamíny, čaje atd.? Děkuji
Nemocná, (17. 11. 2011 06:42) Reagovat
Mám lehkou formu astma,tudíž jsem náchylnější k zánětu průdušek (mám ho většinou tak 2-3x za zimu),vždycky mi na něj pomohl jedině Erdomed!Problém je,že je na lékařský předpis,ač si ho pacient má hradit sám...nyní jsem opět onemocněla a je svátek,léky s bromhexinem na mě nezabírají,tak budu muset čekat až do ztr na doktora:( PS: Nenechávám si předepisovat ATB,vůbec mi nepomáhají,páč na viry jsou naprosto k ničemu..
Olivka, (30. 11. 2011 20:40) Reagovat
Já mám téměř pravidelně každý podzim kašel, respektive zánět průdušek. Naštěstí se to u mě neprojevuje horečkou a bolestí těla, takže můžu "normálně" pracovně fungovat. Ale často bývám dost unavená. Teď beru první týden wobenzym, snad mi pomůže. Co si myslíte o Erdomedu? Je dobré ho brát často?
Mrs.Bali, (31. 12. 2011 10:10) Reagovat
Já také téměř celou zimu prokašlu. Většinou jsou to mmírné kašel. Když se to zhoršuje, tak si vezmu něco běžně k dostání v lékarně a je klid. Už dlouhou dobu s chřipkami a menšími obtížemi nechodím k lékaři. Tam si jdu akorát, když si nevím rady.
eric, (04. 01. 2012 09:23) Reagovat
průdušky jsou mé slabé místo, opakovaně tím trpím.. momentálně už několik měsíců, mám kolísavý stav, kdy po mírném zlepšení, následuje mírné zhoršení. bral jsem už i antibiotika, nezabrali. pravidelně jsem běhal, teď však ztrácím odvahu,bojím se zhoršení, ač nerad půjdu na plicní. Dá se nějak potížím předcházet?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zánět-průdušek.cz
Kontakty