Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (197 komentářů)

DITA, (28. 03. 2011 14:45) Reagovat
Můj jedenáctiletý syn mívá často angíny. Doktoři mu chtějí vzít mandle, ale také jsem slyšela názor, že krční mandle jsou filtrem pro průdušky, takže když je mít nebude, bude se mu vše usazovat rovnou na průdušky. Pomůžeme si tedy vůbec trháním krčních mandlí?
Oto, (26. 04. 2011 07:55) Reagovat
chronický zánět průdušek, je běžným onemocněním kuřáků. Pokud je zánět způsoben slabou imunitou, je dobrá již zmiňovaná systémová enzymoterapie, z níž jsem užívala Wobenzym, a homeopatie.
Oldřich Vrzal, (26. 04. 2011 08:26) Reagovat
Dobrý den. V únoru jsem prodělal nepříjemnou virózu, přes spoustu léků včetně antibiotik jsem s ní ležel 3 týdny. Minulý týden jsem po namáhavé prořezávce velkých tůjí, snad následkem prachu, silic z jehličí i propocení při práci, dostal zánět průdušek. Silný dráždivý kašel zatím bez hlenů, bez teploty, rýma, pocení. Od pátku jsem v teple, inhaluji a dělám horké koupele a čaje z bylinek, při bolesti hlavy z kašle beru občas Paralen. Zvažuji, zda opět absolvovat několik návštěv u lékaře a braní dalších léků když při viróze se stejně neosvědčily, nebo to zkusit vyležet s jitrocelovým sirupem a bylinnými koupelemi a čaji. Děkuji za Váš čas a radu a přeji hezký den.
SAŠA, (11. 05. 2011 09:05) Reagovat
Oldřichu, já k lékaři chodím jen, když mám vysoké teploty, které neustupují, nebo angínu. Jinak se léčím různými bylinkami a na všechny ne příliš vážné choroby se mi osvědčilo jedno: prolévat se neustále čajem. Vypiju klidně až deset litrů čaje za den (ne bylinek). Organismus se tak pročistí a vyplaví bacily. Zkuste to. Určitě se pak budete cítit lépe.
MARTIN, (09. 07. 2011 08:57) Reagovat
Dobrý den, mám opakující se záněty průdušek. Dřív jsem hodně kouřil. TeĎ už asi tři roky nekouřím. Myslíte, že bych mohl mít rakovinu plic, aniž by mě to doktoři zjistili? Protože se mi dýchá pořád hůř a hůř, i když opravdu už tři roky nekouřím a celkově se snažím hodně se šetřit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zánět-průdušek.cz
Kontakty